PRODEJNA

Jsme velmi potěšeni, že jste si k nám do našeho e-shopu TONIBAG našli dnes cestu, tak jako si spousta zákazníku našla cestu k nám do kamenného obchůdku a doufáme, že stejně jako zákazníci prodejny, budete i vy odcházet z našeho e-shopu spokojeni a budete se do něj rádi vracet.                                                                                                                                       

Naše firma působí na trhu s koženou galanterii od svého počátku, nejdříve jako malá rodinná firma, od roku 2009 pak už jako LATRISS s.r.o. a nyní cítíme, že doba si žádá změny a tak jsme se rozhodli rozšířit naše pole působnosti také o e-shop TONIBAG.....u nás na prodejně se stále ještě řídíme tím prastarým heslem ,,NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN,, a stejně jako si my vážíme svých zákazníku tak si naší zákazníci váží toho, že je i po dvaceti letech vítáme s úsměvem i pokorou, s vřelosti i pohodou nám vlastní a v této tradici bychom rádi pokračovali i v našem nově vytvořeném e-shopu TONIBAG a věříme, že právě díky naší vstřícnosti a našemu osobnímu přístupu, ke každému z Vás a samozřejmě také díky našemu zboží, které pro vás vybíráme od zákazníky ověřených výrobců, dovozců i značek, se i vy stanete našimi věrnými a spokojenými zákazníky.   

 

Váš tým prodejny s koženou galanterii

 

Latriss s.r.o. a e-shopu TONIBAG 

 

KAMENNÁ PRODEJNA :

ToniBAG.cz - Online kožená galanterie
Křížkovského 116
757 01 Valašské Meziříčí

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Latriss s.r.o.

Prostřední Bečva 353
756 56  okr.Vsetín
IČO: 28584902      DIČ: CZ-28584902
  
č.ú. 2001379285/2010  Fio banka a.s. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení