Kontrolní jednotka SUNFIBRE ACM s akcelerometrem od firmy SCILIF

KONTROLNÍ JEDNOTKA SUNFIBRE ACM je nový typ kontrolní jednotky s akcelerometrem. Tato jednotka slouží k ovládání a jako zdroj energie pro světlovod Sunfiber. Jde o mikroprocesorem řízený zdroj napájený akumulátorem Li-Ion. Tato kontrolní jednotka je nezbytná pro správné fungování technologie Sunfiber.

Nová jednotka ACM je vybavena akcelerometrem a její funkce je tak řízena pohybem. Jednotka tak sleduje pohyb (např. školního batohu) a pokud vyhodnotí, že byl batoh zvednutý, uvede jednotku (a světlo) automaticky do provozu. Je-li osoba (nebo batoh) v pohybu, jednotka svítí kontinuálně. Pokud se pohyb zastaví na více než 10 sekund, dojde k automatickému vypnutí svítícího vlákna SunFibre.

Funkci akcelerometru lze ovládat, případně úplně vypnout.

Kontrolní jednotka a světlovod jsou propojeny kabelem s konektorem jack 2,5 mm. Díky tomu je možné kontrolní jednotku do světlovodu jednoduše odpojovat a připojovat, což umožňuje snadné čištění či pran produktu s technologií Sunfiber. Při praní a čištění je nutné kontrolní jednotku odpojit a z produktu vyjmout. Kontrolní jednotka nesmí přijít do styku s větším množstvím vody!

Akumulátor Li-ION, který je součástí kontrolní jednotky, je možné dobíjet přes vestavěný konektor micro USB. Akumulátor má životnost 600 nabíjecích cyklů. Kabel s konektorem micro USB pro nabíjení není součástí balení. Provozní doba kontrolní jednotky je až 11 hodin!

Ovládání: Pro zapnutí/vypnutí kontrolní jednotky a aktivního světlovodu podržte 3 sekundy tlačítko ON/OFF. Po zapnutí slouží tlačítko také k volbě režimů svícení. Ty měníte krátkými stisky tohoto tlačítka.

Kontrolní jednotka SUNFIBRE je určena pouze pro vybrané batohy TOPGAL, které podporují tuto technologii aktivního bezpečnostního prvku. Jednotku nelze používat na jiných batozích.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: TOP 170 A
Značka: TOPGAL
790 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
hmotnost: 0,04
materiál: Baterie Li-ION
Hmotnost : 0,04
Materiál: Baterie Li-ION
Výška: 7 cm
Šířka: 3 cm
Hloubka: 2 cm
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.